Termékleírás
Az Atomic Hawx Ultra 120 S GW egy nagy teljesítményű sícipő középhaladó síelők számára, akik a tökéletes egyensúlyt keresik a kényelem és a reakcióképesség között.
A bakancs keskeny illeszkedéssel és 120-as flexszel rendelkezik, így ideális azoknak a síelőknek, akik olyan bakancsot keresnek, amely kiváló kontrollt és erőátvitelt biztosít. A bakancs Prolite bakancshéjjal is rendelkezik, amely szénszállal van megerősítve a súly csökkentése és a merevség növelése érdekében. Ennek köszönhetően a bakancs rendkívül érzékeny, és biztosítja, hogy maximálisan kontrollálni tudja a síléceit.
Az Atomic Hawx Ultra 120 S GW Memory Foam és Thinsulate béléssel is rendelkezik, amely kiváló kényelmet és szigetelést biztosít. A bakancs Adaptive Fit System mandzsettával és mandzsettaigazítással is rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy a bakancs illeszkedését az Ön egyedi igényeihez igazítsa. A bakancs emellett kompatibilis a GripWalk kötésekkel, ami megkönnyíti a kötésekbe való be- és kilépést.
Összességében az Atomic Hawx Ultra 120 S GW egy kiváló minőségű sícipő, amely kiváló kényelmet, kontrollt és érzékenységet biztosít. Ha olyan sícipőt keresel, amely a következő szintre emeli a síelésedet, akkor az Atomic Hawx Ultra 120 S GW a tökéletes választás számodra.
Specifikációk
vélemény (1)
"Sehr leichter, relativ bequemer (nach ein paar Skitagen) Skischuh trotz 120er Flex. Macht was er soll, hält Füsse fest im Griff ... Einstieg ist für mich mit meinen langen Füssen und bei Schuhgrösse 29.5 gut, solange der Schuh nicht zu kalt ist. Sobald er kalt und steif ist, komme ich gar nicht mehr rein. Das "normale" Modell (Leistenbreite 100mm, Prime) mit Boa-Verschluss wäre da glaube ich geeigneter, aber dafür für mich leicht zu breit. Tja, sind halt sportliche Schuhe ... (Nordica Pro Machine mit 130er Flex ist sehr vergleichbar mit dem Ultra). Bin zufrieden!" | |
Christian G. (Wittenbach) | 2025.02.08 |