Termékleírás
Trópusi melegség és mezítlábas érzés fagypont alatti körülmények között
A Solite Custom Fire a legjobb választ adja a sarkvidéki vizekre és hőmérsékletekre. A csizma 9 mm-es szigeteléssel rendelkezik a lábujjakon/alul és a lábfejben, valamint 8 mm-es szigeteléssel a lábfej oldalán és tetején.
És ha ezt kombinálod a dobozban található 1 mm-es Heat Booster zoknival, akkor a lábad nagyon jól védett lesz a hideg, zord körülmények között.
Technikai jellemzők:
- Tökéletes testreszabhatóság a Heat Moldable funkcióval
- Következő szintű kényelem, melegség, ügyesség és tartósság a 8/7 mm-es kerek talpú Thermo Form-nak köszönhetően
- 1 mm-es vulkanizált gumitalpbetétek, amelyek mezítlábas érzést biztosítanak a deszkán, valamint tapadást és kopásállóságot biztosítanak
- Négyszeresen tömített 7/5 mm-es neoprén felsőrész belső GBS (Glue/Blind-Stitch) és IST (Internal Stretch Tape) varratokkal, valamint külső LSS (Liquid Seam Seal) varrással.
- Tatex sarokgerinc és kampós pánt a jobb tartósság érdekében
- Fokozott légáramlás és nagyobb melegség a Hollow Fiber 3D révén
- Tartós és zökkenőmentes gát az öblítővízzel szemben a dupla bélésű 4 mm-es O-gyűrűnek köszönhetően
- Egy pár kötött Solite Heat Booster zokni jár hozzá, amely növeli a meleget, a kényelmet és a ki-be kapcsolás egyszerűségét
- Ez-O mandzsetta a könnyű fel/lekapcsolásért
- Flush-ellenálló tömítés
- Felerősített Full Wrap ívpánt
- Extra erős sarokhurok
Specifikációk
Vastagság:
8mm
Ajánlott felhasználás:
Wakeboardozás, Kite szörfözés, Szörfözés, Windszörfözés, SUP (Stand Up Paddling), Kajak, Kenu
Víz hőmérséklete:
< 5 °C